ז'בוטינסקי 22 רמת גן, 52495    ::::     טלפון: 03-6733334   ::::    פקס: 03-6730903 :::: שעות הפתיחה : 10.00 -- 16.00 ימים א-ה
ראשי   ::::  אודות   ::::  המעבדה   ::::  שאלות נפוצות   ::::  מכירות   ::::  הלקוחות   ::::  יד שנייה   ::::  צור קשר   ::::  

:::::::::   אודות החברה  ::::::::::::::::::::

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
רפי האוזמן או בשמה המלא של המעבדה ר.ה.טכנולוגיות סאונד עברו לאחרונה למשכנם החדש, המרווח והנעים ברח' ז'בוטינסקי 22 בר"ג מול הבורסה, עם גישה נוחה לקהל הלקוחות.

רפי האוזמן - האיש והאגדה

ההיסטוריה לבית האוזמן מתחילה בדור הקודם כאשר וילי האוזמן הקים את המעבדה עוד בשנות ה-40 של תל אביב הקטנה.
התיקונים הראשונים שנעשו, בוצעו על רמקולים של מקלטי הרדיו שפעלו על שפופרות, וכן על רמקולים לכריזה ברחובות. בזמנו נעשו תיקונים רבים לרמקולים של מכשירי הקשר שהיו בידי המנדט הבריטי, וכן מכשירי הקשר של המחתרות שנלחמו לגירוש הבריטים והקמת מדינת ישראל.


אך טבעי הוא שרפי שגדל לתוך עולם הרמקולים ימשיך, ישפר וישכלל את הידע והכישרון של אביו בשטח הסאונד. כבר בגיל שמונה בנה את מגבר הסטריאו הראשון וכן את זוג הרמקולים שהפיקו הספק של 6 וואט (המון הספק לאותה תקופה) כל אחד.

עם סיום שירותו הצבאי החל רפי לעסוק בתיקוני הרמקולים והיה הראשון בארץ שהבין שיש להתייחס לכך במלוא הרצינות ולכן נסע למפעלים של רמקולים כדי ללמוד ולעשות את עבודתו בצורה מושלמת. בין המפעלים שבהם שהה ולמד היו JBL, Gauss, Altec Lansing ,Bose, Wharefdale ועוד.

מאז ועד עתה הרבה רמקולים עברו תחת ידיו המיומנות, והצטבר ידע וניסיון רב. אין כמעט חברת הגברה, די.ג'יי. או אולפן שלא עברו דרכו. בין לקוחותיו אומנים וזמרים ידועים, וכן אולפני שידור מכובדים כמו קול ישראל, גלי צהל, והטלוויזיה.

כיום יש לרפי האוזמן תשובה לכל סוגי הרמקולים כולל Ribbon ואלקטרוסטטיים, עם מלאי עצום של חלקי חילוף ודיאפרגמות מקוריים, כמו כן יש פינה חמה לרמקולי וינטאג' כמו Jensen, Vox, Fender, Marshall ועוד, עם חלקים מקוריים עבור רמקולים נדירים.

בשנת 1981 הצטרפה לניהול רינה האוזמן.
רינה מעניקה יחס אדיב והרבה תשומת לב עניני ללקוחות, ואף מפתיעה אותם בידע המקצועי והטכני.

תחומי עיסוק נוספים:
- יבוא ומכירה והפצה של מוניטורים איכותיים מהדור החדש:
BLUE SKY  Sky System One
BLUE SKY  MediaDesk 2.1
BLUE SKY  ProDesk
- יבוא והפצה של רמקולים איכותיים להגברה תוצרת איטליה CIARE
- יבוא לפי הזמנה של רמקולים מיוחדים.

תיקון ושירות:
אנו מתקנים את כל סוגי הרמקולים והמותגים הקיימים בשוק, החל מהחלפת סלילים שרופים, דרך החלפת טבעות גמישות לממברנות ועד להחלפת מכלול ממברנה שלם בוו'פרים (Re-Cone), והחלפת דיאפרגמות שלמות בטוו'יטרים הבנויים מחומרים אקזוטיים כמו טיטניום, או ביריליום (חומר שיש להיזהר ממנו, הוא מסרטן).

 

 

החנות החדשה בר"ג


רינה האוזמן  ליד דלפק הלקוחות


דוגמאות של רמקולים המגיעים למעבדה


חלקי חילוף מקוריים ואיכותיים - ערובה לתיקון מוצלח! 

Site by: A.C.T. Sound Engineering Ltd. - Reuven Mansharoff - 340231